Verbeteringen

Verpakkingen

  • De CO2 die is vrijgekomen bij de productie van de kunststof drinkbekers voor onze biologische drinkyoghurt,melk en karnemelk compenseren we met bomenplant via de Zweedse organisatie U&W. 
    Sinds september 2010 zijn onze Arla-bekers nog duurzamer. Dankzij een kartonnen wikkel kunnen de bekers worden geproduceerd met 30% minder kunststof. De kartonnen wikkel kan bij het oud papier.
  • Vanaf september 2010 zijn alle kartonnen liter- en halve liter-pakken van biologische Arla-zuivelproducten gemaakt van FSC-gecertificeerd karton. Het FSC-keurmerk geeft de zekerheid dat de grondstof voor de kartonnen verpakking afkomstig is uit bossen die verantwoord worden beheerd.
  • In januari 2011 volgden FSC-gecertificeerde golfkartonnen omverpakkingen voor alle zuivel uit onze fabriek in Nijkerk.
  • Sinds mei 2011 maken we de overstap naar FSC-gecertificeerd karton voor alle pakken zuivel die wij onder onze merken Arla, Melkunie produceren.